A LITTLE BIT OF EVERYTHING

Services and pricing

This part of the package will make sure that you have dozens of top-quality edited photos in the highest quality. We use professional cameras, portable LED lights and other hardware that compliments each other. We also have a range of additional equipment, such as smokeshells and other peripherals to make your photos special. We always dynamically talk with clients and pick the ideal places and times during their big day.

Price from 1520$

In terms of video work, we have Panasonic GH5s and GH4 ready and we shoot each event from several different angles to have the best possible shots for later post-production. We are not satisfied with static shots of the ceremony, we also do slow motion, details like dressing the bride and a number of other important picks. There is also a drone we use for some movie like shots.

Price from 1520$

Our professional make-up artist will spend the whole day with you. She will take care of the initial testing, during which you will tell her all your desires and wishes. She will then arrange the main make-up for the wedding and will be with you for the rest of the day to adjust the necessary details and ensure that you look flawless throughout your wedding day. And don’t be afraid to ask her for a few tips!

Price from 322$

“All Inclusive” bundle price – 4119$

Order now

OUR CLIENTS

Reviews

Líp jsme si vybrat nemohli 🙂 Velká profesionalita, ochota a vše proběhlo tak, jak bylo předem domluveno. Máme nádhernou vzpomínku a rozhodně doporučujeme!

Michaela

Video je moc krásné, lépe jsme si na svatební video vybrat nemohli. Práce týmu je jiná, moderní, akční a atypická. Prostě přesně pro nás. Kluci vymýšlí a jsou aktivní, děkujeme!

Zuzana

Jsem moc ráda, že jsem vybrala tento tým, aby natočil náš velký den. Vše je naprosto úžasné. Každý nám to chválí s tím, že lepší snad ani neviděl. Super cena za nadstandardní výkon!

Hana

Fotograf s velkým F. Už na první schůzce jsme si řekli “tohle je on”. Prožili jsem s ním celý náš svatební den a je to úžasný člověk, když nám pak přišli fotky, nevěřila jsem vlastním očím, že bych si ještě někdy mohla z opakovat naší svatbu, ale díky němu se tak stalo.
 

Katka

Vráťa je nejen úžasný fotograf, ale i sympaťák, věčně se usmívající, který mezi vás na svatbě dokonale zapadne a stane se prostě kámošem, přirozenou součástí svatby 🙂 Z fotek jsou cítit emoce, máme jak krásné momentky, tak krásné portrétovky. Vráťa je opravdu velký profesionál!
 

Lucie

Lepsi svatebni fotograf neni! Planovali jsme svatbu na posledni chvili a dali si hromadnou poptávku, a ozvalo se nám 20+ fotografů. Vybrali jsme Vráťu, protože jeho fotky vypadají jak umělecké dílo a musím říct, ze i ty naše vypadají opravdu úžasně. 
 
 

Lucka