ВСЕГО ПОНЕМНОГУ

Услуги и цена

Вы получите десятки отредактированных фотографий в самом высоком качестве. Мы используем профессиональные фотоапараты, светодиодные осветительные приборы и другое оборудование. Мы также используем разные спецэффекты, чтобы сделать ваши фотографии особенными. Мы договариваемся с клиентами по ходу съемок об идеальных местах и ​​времени фотографирования в течении сватебного дня.

Цена от 113 000

Для видеосъемки у нас в наличии три камеры, и мы снимаем каждое мероприятие с нескольких ракурсов, чтобы получить наилучшие возможные кадры для последующей обработки. Мы стараемся использовать динамичную съемку, а также замедленное видео и ряд других важных деталей. Также у нас есть дрон, с помощью которого мы ведем воздушную съемку.

Цена от 113 000

Наша визажистка проведет с вами целый день. Она позаботится о пробном варианте макияжа, во время которого вы расскажете ей все свои пожелания. Затем она сделает основной макияж для свадьбы, и будет с вами до конца дня, чтобы освежить необходимые детали и убедиться, что вы выглядите безупречно в течение всего дня. Можете даже попросить у нее несколько советов на будущее!

Цена от 24 000

Цена «All Inclusive» пакета — 301 000 ₽

Заказать

НАШИ КЛИЕНТЫ

Отзывы

Líp jsme si vybrat nemohli 🙂 Velká profesionalita, ochota a vše proběhlo tak, jak bylo předem domluveno. Máme nádhernou vzpomínku a rozhodně doporučujeme!

Michaela

Video je moc krásné, lépe jsme si na svatební video vybrat nemohli. Práce týmu je jiná, moderní, akční a atypická. Prostě přesně pro nás. Kluci vymýšlí a jsou aktivní, děkujeme!

Zuzana

Jsem moc ráda, že jsem vybrala tento tým, aby natočil náš velký den. Vše je naprosto úžasné. Každý nám to chválí s tím, že lepší snad ani neviděl. Super cena za nadstandardní výkon!

Hana

Fotograf s velkým F. Už na první schůzce jsme si řekli «tohle je on». Prožili jsem s ním celý náš svatební den a je to úžasný člověk, když nám pak přišli fotky, nevěřila jsem vlastním očím, že bych si ještě někdy mohla z opakovat naší svatbu, ale díky němu se tak stalo.

Katka

Vráťa je nejen úžasný fotograf, ale i sympaťák, věčně se usmívající, který mezi vás na svatbě dokonale zapadne a stane se prostě kámošem, přirozenou součástí svatby 🙂 Z fotek jsou cítit emoce, máme jak krásné momentky, tak krásné portrétovky. Vráťa je opravdu velký profesionál!

Lucie

Lepsi svatebni fotograf neni! Planovali jsme svatbu na posledni chvili a dali si hromadnou poptávku, a ozvalo se nám 20+ fotografů. Vybrali jsme Vráťu, protože jeho fotky vypadají jak umělecké dílo a musím říct, ze i ty naše vypadají opravdu úžasně.

Lucka