OD VŠEHO TROCHU

Služby a ceník

Tato část balíčku se postará o to, abyste měli desítky špičkových upravených fotografií v té nejvyšší kvalitě. Používáme profesionální fotoaparáty, přenosná LED světla a další hardware, který nám zjišťuje vše potřebné. K mání máme také celou řadu dodatečného vybavení, jako jsou dýmovnice a jiné periferie, které ozvláštní vaše fotografie. S klienty se vždy dynamicky domlouváme na ideálních místech i čase focení během jejich velkého dne.

Od 33 000 Kč

V případě videozáběrů pro vás máme připravenu trojici kamer a každou událost natáčíme z několika různých úhlů, abychom měli ty nejlepší možné záběry pro pozdější post-produkci. Se statickými záběry obřadu se nespokojíme, děláme i zpomalený pohyb, oblékání nevěsty a celou řadu důležitých detailů. K dispozici je také dron, se kterým rádi pořizujeme unikátní nálety, které obohatí vaše vzpomínkové video.

Od 33 000 Kč

Naše profesionální vizážistka s vámi stráví celý den. Postará se o prvotní zkoušku, během které ji řeknete všechny vaše touhy a přání. Poté zařídí hlavní líčení na svatbu a bude s vámi i po zbytek dne, aby upravila potřebné detaily a zajistila, že budete vypadat bezchybně po celou dobu vašeho svatebního dne. A nebojte se ji zeptat i na pár tipů do budoucna!

Od 7 000 Kč

Cena „All Inclusive“ balíčku – 89 000 Kč

Objednejte se nyní

NAŠI KLIENTI

Recenze

Líp jsme si vybrat nemohli 🙂 Velká profesionalita, ochota a vše proběhlo tak, jak bylo předem domluveno. Máme nádhernou vzpomínku a rozhodně doporučujeme!

Michaela

Video je moc krásné, lépe jsme si na svatební video vybrat nemohli. Práce týmu je jiná, moderní, akční a atypická. Prostě přesně pro nás. Kluci vymýšlí a jsou aktivní, děkujeme!

Zuzana

Jsem moc ráda, že jsem vybrala tento tým, aby natočil náš velký den. Vše je naprosto úžasné. Každý nám to chválí s tím, že lepší snad ani neviděl. Super cena za nadstandardní výkon!

Hana

Fotograf s velkým F. Už na první schůzce jsme si řekli „tohle je on“. Prožili jsem s ním celý náš svatební den a je to úžasný člověk, když nám pak přišli fotky, nevěřila jsem vlastním očím, že bych si ještě někdy mohla z opakovat naší svatbu, ale díky němu se tak stalo.
 

Katka

Vráťa je nejen úžasný fotograf, ale i sympaťák, věčně se usmívající, který mezi vás na svatbě dokonale zapadne a stane se prostě kámošem, přirozenou součástí svatby 🙂 Z fotek jsou cítit emoce, máme jak krásné momentky, tak krásné portrétovky. Vráťa je opravdu velký profesionál!
 

Lucie

Lepsi svatebni fotograf neni! Planovali jsme svatbu na posledni chvili a dali si hromadnou poptávku, a ozvalo se nám 20+ fotografů. Vybrali jsme Vráťu, protože jeho fotky vypadají jak umělecké dílo a musím říct, ze i ty naše vypadají opravdu úžasně. 
 
 

Lucka