POZNEJTE NÁS BLÍŽE

Náš tým

The Pro Photographer

Top Notch Camera man

The Second Camera Wizard

The Make Up Genius

TOP KVALITA, TOP TÝM

Protože na detailech záleží

Svatební den je pro zamilovaný pár velkou událostí. Je potřeba nejen domluvit spoustu maličkostí, ale také najít někoho, kdo vám vše zvěční co možná nejhezčím, a především nejméně narušujícím způsobem. Svatba je od toho, aby se lidé bavili, vzpomínali, smáli se a tancovali. A to vše by mělo být uchováno na mnoho let dopředu.

Náš tým se věnuje svatební foto a video produkci už více jak 10 let a zažil doslova desítky různorodých svateb a slavnostních událostí. Za celou dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a zjistili, co funguje nejlépe. Specializujeme se nejen na maximálně profesionální přístup, ale především na velmi přátelské jednání. Pro nás to není práce, ale možnost pomoci novomanželskému páru uchovat v paměti jejich velký den co možná nejzajímavějším, nejoriginálnějším a nejmodernějším způsobem. Právě proto vymýšlíme unikátní záběry, zajímavé úhly kamer, focení na nevšedních lokacích a používáme celou řadu doplňků, které ozvláštní fotografie i video.

Tým sestává z profesionálů několika různých oborů, což nám pomáhá zachovat si patřičný nadhled a mít zajímavé postřehy. Vráťa se kromě svateb věnuje také modelingovému focení, takže má vždy v oku dokonalý úhel či nevšední nápad. Jakub natáčí svatební obřady už mnoho let a zálibu si našel ve zpomalených záběrech a používání drona pro doslova filmové nálety kamery.

Michal s mnoholetými zkušenostmi z oboru žurnalistiky a PR umí dobře zrežírovat veškeré natáčení a sestavit trefně dohromady výsledné záběry. Nakonec Nikol se profesionálně věnuje vizážistice a stylistice už skoro 8 let a podílela se na mnoha reklamách, fashion akcích a svatbách, takže dokáže rozzářit nevěstu po celý den.

Jak vidíte, 10 let v oboru nás naučilo, že skvěle sehraný tým dokáže zázraky. Proto se na nás neváhejte obrátit a pojďme naplánovat váš velký den!